Karasu, hak ettiği yerde olacak

Yalova Vali Yardımcılığı görevine atanan Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, ilçe basınına yönelik veda ziyaretleri gerçekleştirdi. Mercan, “Karasu hak ettiği yerde olacak. Yeter ki doğru zamanda doğru işler yapılsın” dedi.

Karasu, hak ettiği yerde olacak

Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararları ile Yalova Vali Yardımcılığı görevine atanan Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, Karasu basınını tek tek ziyaret etti. Mercan, Karasu Haberleri ve Öncü Karasu’nun  ortak yayın kurumu olan Medya Karasu’ya da bir ziyarette bulundu.

 

Duygu dolu bir veda ziyareti ile basın mensupları ile helalleşen Kaymakam Mercan, Karasu Haberleri imtiyaz sahibi Nevtan Angün ve Öncü Karasu imtiyaz sahibi Ayşenur Elmacı ile uzun süre sohbet etti. Ziyarette, iki kurumun haber müdürü Esra Angün de hazır bulundu.

 

KARASU BASININA ÖVGÜ

 

Medya Karasu’nun yayın çizgisini beğendiğini ve ilçe basının başarılı işler ortaya koyduğunu ifade eden Aziz Mercan, “Karasu, basın konusunda şanslı bir ilçe. Karasu basını, habere bakışı ve kurumlara olan yaklaşımı ile doğru adımlar atıyor” dedi.

 

Karasu’nun çok iyi yerleri hak ettiğini de belirten Kaymakam Mercan, “Karasu, hak ettiği yere gelecek. Fakat doğru zamanda doğru işlerin yapılması gerekiyor. Karasu halkı da, ilçesini en yere taşıyacak potansiyele sahip” ifadelerini kullandı.

 

Kurum sahipleri Angün ve Elmacı da, Karasu Kaymakamı Aziz Mercana bu anlamlı ziyareti nedeniyle teşekkürlerini iletmeyi ihmal etmedi. Angün ve Elmacı, Kaymakam Mercan’ın ilçe için önemli bir yere sahip olduğunu dile getirerek Karasu’dan ayrılacak olması nedeniyle büyük üzüntü duyduklarını belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2020, 20:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harbici
Harbici - 1 yıl Önce

Karasuyu tanıtacak olan Karasulu vatandaşlarımızdan daha ziyade karasuya tatile gelecek olanlardandır.Bende Rabbime şükür buradan bir yazlık aldım AMMA;gelen eş-dost misafirlerimize yollarımızın bu toz duman durumunu anlatamıyoruz.Sahiliniz(kumsalınız) çok güzel-ama bu toz duman yollarne diyor her gelen.Tamam biz kendimizden geçtik!geldik aldık zorla kimsenin kafasına vurup bu yolları bu durumdan kurtaracak halimiz yok daaaa TÜRKİYE ye yani ÜLKEMİZE kötü reklammmmmm oluyoruzzzzzzz.

cemil
cemil - 1 yıl Önce

İşte doğru zaman-doğru iş---Karasu dörtyol ışıklardaki sökülen tırtıllı asfaltın-Karasu ya uygun bir şekilde yapılması--Kocaali den örnek alınması--Doğu Batı Karadeniz caddesindeki parkenin sökülerek asfalt yapılması--sahil bölgesinin mezbelelikten kurtarılması.

SIRADAKİ HABER