Karasu ilçe protokolü şehit aileleriyle bir araya geldi

Karasu ilçe protokolü Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Karasulu şehit aileleriyle bir araya geldi. Karasu Kebap Diyarı’nda düzenlenen yemek programında duygu dolu anlar yaşandı.

Karasu ilçe protokolü şehit aileleriyle bir araya geldi


-

Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hasan Alataş, SAGET31 Bot Komutanı Asb. Kd. Çvş. Yasin Ölüç, Yazı İşleri Müdürü Turan Yüzücü, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Metin Yıldırım, Askerlik Şubesi Başkanı Per. Asb. Kd. Üçvş. Halis ÖZCAN, İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Murat Çetin, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehiteri Anma Günü dolayısıyla Karasulu şehit aileleriyle bir araya geldi.

Karasu Kebap Diyarı’nda düzenlenen akşam yemeğinde Kaymakam Dr. Helvacı ve ilçe protokolü, şehit aileleriyle sohbet etti. Aileler kendilerini tanıtırken duygu dolu anlar yaşandı. Kaymakam Helvacı, vatan için canlarını feda eden şehitlerin aileleriyle bir araya gelmenin gurur verici bir duygu olduğunu belirterek şehitleri rahmetle andığını dile getirdi. Şehitliğin medeniyetin en temel kavramlarından biri olduğunu vurgulayan Dr. Helvacı, “Yakınımda bir şehidim yok. Keşke olsaydı. Birer şehit ailesi olarak sizlerin yerinde olmayı gıpta ediyorum” dedi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2022, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER