Karasu sahilinde sorumsuzluk örneği

Sakarya Büyükşehir Cankurtaran ekiplerinin sık sık maruz kaldığı durum, Karasu sahilinde bir kez daha kendini gösterdi. Yanında ebeveyn olmadan denize gelen küçük bir çocuğu cankurtaran personeli fark etti ve sudan çıkardı. Ortaya da bu ilginç diyaloglar çıktı.

Karasu sahilinde sorumsuzluk örneği


-

KARASU SAHİLİNDE SORUMSUZLUK ÖRNEĞİ (izle):

...

Karasu’nun Yalı Mahallesi Batı Karadeniz Caddesi mevkiinde Karasu sahilinde 8 numaralı kulede nöbet tutan cankurtaran personeli Mustafa Genç, denizde küçük bir çocuğun olduğunu fark etti. Çocuğu sudan çıkartan cankurtaran, küçük çocuğun hareketlerinden de şüphelendi.

Kamerasını açan ve küçük çocukla diyaloğunu kayıt altına alan Mustafa Genç, çocuğa adını ve yaşını sordu. 8 yaşında olduğunu söyleyen yabancı uyruklu küçük çocuk, denize tek başına geldiğini söyledi. Kendisini ailesinin almama gerekçesi olarak da çocuk, babasının işi olduğunu söyleyerek yanıtladı.

Cankurtaran personeli de küçük çocuğa bir daha tek başına denize gelmemesini ve sadece yanında ailesi varken gelmesini nasihat etti. Karasu sahilinde sık sık yaşanan çocukların kaybolması ve küçük çocukların suda boğulma riskinin de en sorumsuz örneği bir kez daha gözler önüne serildi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2022, 15:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
bahri zengin
bahri zengin - 1 ay Önce

Herşey yeniden mi kırırlacak,,güzelim sahil yolu yapıldı bitti kardeşim.Zamanında yapsalardı.

SIRADAKİ HABER