Karasu’da havalar şaşırtıyor

Sağanak yağışın yurda giriş yapmasına rağmen Sakarya ve Karasu’da yazdan kalma günler devam ediyor. Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre önümüzdeki beş gün süreyle hava sıcaklıklarında değişkenlik sürecek.

Karasu’da havalar şaşırtıyor


-

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nün sitesinden alınan bilgilere göre, önümüzdeki beş gün süreyle Karasu’da hava sıcaklıkları gündüz ve gece değişkenlik gösterecek. Hafta sonundan itibaren gün içerisinde hava sıcaklıkları 16 ile 21 derece arasında değişecek. 12 Ocak Salı günü hava sıcaklık, 21 dereceyi bulacak.

Akşam saatlerinden sonra ise en düşük hava sıcaklığı Karasu’da 6 ile 10 derece arasında değişecek. Gündüz ile gece arasındaki 15 derecelik fark, hava sıcaklıklarının değişkenliğini bir kez daha gözler önüne serecek.

Hafta sonu hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin çok üzerinde olması beklenirken sağanak yağış da etkili olacak. Cumartesi ve Pazar günü sağanak yağışın Karasu’da etkili olması bekleniyor. Önümüzdeki beş gün süreyle hava durumunun şöyle olması tahmin ediliyor:

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 19:14


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER