Karasu’da iki büyük proje tamamlandı

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Aziziye Mahallesi’nde bulunan Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresindeki alanda sıcak asfalt çalışmaları ile Kuzuluk Mahallesi 1013, 820, 821 ve 825 No’lu sokaklarda beton yol imalat çalışmalarını tamamlayarak vatandaşın hizmetine sundu.

Karasu’da iki büyük proje tamamlandı


-

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçemizde önemli projeleri tamamlayarak halkımızın hizmetine sunuyoruz. Aziziye mahallemizde ve Kuzuluk mahallemizde, altyapısından üstyapısına kadar titizlikle hazırladığımız sıcak asfalt ve beton yol çalışmalarını bugün itibariyle tamamlamış bulunuyoruz” dedi.

Sarı, “Aziziye Mahallesi’nde yer alan Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresinde, 2 bin 270 ton sıcak asfalt ve bin 647 metre bordür malzemesi kullanarak bin 200 metre uzunluğundaki alanda sıcak asfalt çalışmamızı ve bu çalışmamız ile birlikte Kuzuluk Mahallemizde 556 m³ beton kullanarak 477 metre uzunluğunda 1013, 820, 821 ve 825 No’lu sokaklarımızda beton yol imalat çalışmalarımızı tamamladık. Tamamen kendi imkanlarımızla başlattığımız iki önemli projeyi tamamlamanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hayata geçirdiğimiz projeler cennet ilçemiz Karasu’ya ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

KarasuHaberleri.com

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2022, 19:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
KARASULU FUTBOLSEVERLER
KARASULU FUTBOLSEVERLER - 4 ay Önce

Bir de 32 evlere futbol sahası yapsanız,,bu yaz 100 lerce futbolsever,top oynayamadı,spor yapamadı,,,dün akşam baktım yine tenis sahası bomboştu,,ama futbolseverler beton zeminde pas yapmaya kalktılar,,,Karasulu futbol severlerin üvey evlat muamelesi görülmesine tahammül edemiyoruz.
Hiç kimsenin olmadığı tenis sahasını futbol sahasına dönüştürün,bu kadar basit.

SIRADAKİ HABER