Karasu’dan Vali Soytürk’e sürpriz ziyaret

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alınan Kilis Valisi Soytürk’e memleketi Sakarya’nın Karasu ilçesinden sürpriz ziyaretler gerçekleşti. Genel durumunun iyiye gittiği öğrenilen Soytürk, Karasulu hemşehrilerine selam yolladı.

Karasu’dan Vali Soytürk’e sürpriz ziyaret


-

1 Şubat Salı günü yaptırdığı Koronavirüs testi pozitif çıkan Kilis Valisi Recep Soytürk, evinde tedavisi devam ederken rahatsızlanması üzerine Kilis Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

Diyabet Hastası olan Karasulu Vali Soytürk, daha sonra Gaziantep Havalimanı’na inen ambulans uçak ile Ankara Şehir Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

Büyük Birlik Partisi Karasu İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, Karasu-Kocaali Eczacılar Birliği Başkanı Yakup Altıntaş, Kuzuluk Mahallesi Muhtarı Temel Aslanbey ve Yalı Mahallesi Muhtarı Dursun Ali Akbaş, Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavisi devam eden Recep Soytürk’ü ziyaret etti.

Covid-19 tedbirleri kapsamında Soytürk’ün bulunduğu odanın kapısında kısa süren ziyaret Vali Soytürk’ü duygulandırdı. Ziyaretine gelen heyete teşekkürlerini ileten Soytürk, Karasulu hemşehrilerine selamlarını iletmeyi de ihmal etmedi. Soytürk’ün sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2022, 15:21


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER