Karasu’ya da yapılması için ilk adım

Karasu’da yaklaşık 80 dönümlük alan üzerinde yapılmak istenen Millet Bahçesi için kolları sıvayan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan ile birlikte Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat’ı ziyaret etti.

Karasu’ya da yapılması için ilk adım


-

“Kentimizi gelecek güzel günlere hazırlamak için çalışıyoruz” diyen Belediye Başkanı İshak Sarı, “İhsaniye mahallemizde yapmayı planladığımız millet bahçemiz ve Karapınar mahallemizde kurulmasını planladığımız Kumtaşı Hammadde Üretim İzin sahası projelerimiz için Sakarya Orman Bölge Müdürümüz Sayın Ziya Polat’ı ziyaret ettik” dedi.

“Biz, tüm ekibimizle birlikte vizyoner bir bakış açısı ile cennet ilçemiz Karasu’nun geleceğini en güzel şekilde planlamak için çalışıyoruz” diyen Sarı, “Hemşehrilerimize ve bölge halkımıza en güzel millet bahçesini hazırlama amacındayız” ifadelerini kullandı.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, olumlu geçen ziyaret sonrası “Projemize olan destekleri, samimi ilgisi ve sıcak karşılamasından dolayı Sakarya Orman Bölge Müdürümüz Sayın Ziya Polat’a çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2021, 09:37


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER