KİMDER’den kongreye davet

Karasu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (KİMDER), 4.olağan kongresini gerçekleştirecek. Dernek Başkanı Karataş, tüm İmam Hatip sevdalılarını kongreye davet etti.

KİMDER’den kongreye davet


-

Pazar günü 4.olağan kongresini gerçekleştireceklerini belirten Karasu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (KİMDER) Başkanı Hasan Ali Karataş, “İmam Hatip davasına gönül veren üyelerimizi ve dostlarımızı o gün aramızda görmekten gurur duyacağız” diyerek çağrıda bulundu. Karataş, olağan kongrelerinin 22 Ağustos Pazar günü saat 14:00’da dernek merkezinde gerçekleştirileceğini ifade ederek, tüm davetlileri kongrelerinde görmek istediklerini dile getirdi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 21:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Karasu İmam Hatipli
Karasu İmam Hatipli - 13 ay Önce

Bu derneğe başkanlık eden şahıs önce kendi hareketlerine bir bakmalı. Kırdığı kalpler onlarca İmam Hatipliyi dernekten soğuttu.

Hasan Ali Karataş
Hasan Ali Karataş @Karasu İmam Hatipli - 13 ay Önce

Bunu yazan şahıs önce cesaretinle kimliğini açık et, bay mısın? , bayan mısın?, biz burda hizmet ederken siz kaç defa geldiniz? Ne kadar gönül verdiniz? Ne kadar sahip çıktınız? Neler yaptınız? Hangi sorumlulukları Üstlendiniz? Sizi Kamuoyunda tanısın.
Siyasetin klavye şövalyeleri gibi çamur at izi kalsın, Ben olmazsam kim olursa olsun kötü, fikrinimi savunuyorsunuz. Burası dernek faaliyetleri yürütülen bir kuruluş, Kaç tane kalp kırmıştım, kaçtan İmam Hatipli Dernekten Soğumuş çıksın, ben özür de dilemesini bilirim gönülde almasını. Şahıs sen hiç senden önce mezun olanları ve senden sonra mezun olanların kaçını tanıyorsun? kaçı ile hasbihal ettin? kaçına selâm verdin? kaçını onure ettin? Kaçını hatırladın? Şahıs Emek vermiş gelmiş geçmiş kaç hocanı aradın sordun? Kaçını tanıyorsun? Kimsen Delikanlı ol. DAVANI OMUZLARINDA, GÖĞSÜNDE TAŞI YÜCELTMEYE GAYRET ET.

SIRADAKİ HABER