Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmasında Sakarya’da birinci oldu

Her yıl Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Camiler ve Din Görevlileri Hastası kapsamında düzenlenen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmasında İmam-Hatip ve Müezzin Kayyım unvanlarında görev yapan erkek personeller arasında Sakarya birinciliğini Yeşilköy Mahallesi Camii İmam Hatibi Yunus Demirci hak kazandı.

Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmasında Sakarya’da birinci oldu


-

Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her yıl düzenlenen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmasında bu yıl Sakarya genelinde il birinciliği Karasu’nun oldu. İmam-Hatip ve Müezzin-Kayyım unvanlarında görev yapan erkek personeller arasında Karasu Yeşilköy Mahallesi Camii İmam Hatibi Yunus Demirci, birinciliği hak kazandı.

Sakarya İl Müftülüğü’nde gerçekleştirilen programda İmam Hatip Yunus Demirci’ye İl Müftüsü Hasan Başiş tarafından çeyrek altın takdim edildi. Yunus Demirci’ye İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Murat Çetin de eşlik etti. Demirci, 9 Haziran tarihinde Çanakkale, Yalova, Bursa, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Balıkesir, Kütahya, Kocaeli ve Bilecik illeri olmak üzere 10 il arasında yarışarak Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma bölge yarışmasında hem ilçemizi hem de ilimizi temsil edecek.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2022, 16:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT ÇETİN
MURAT ÇETİN - 5 ay Önce

TEBRİK EDERİM.

Cemil dinc
Cemil dinc - 5 ay Önce

Hocamizin agzina yuregine saglik Allah yolunu aciketsin

SIRADAKİ HABER