Listeler hazır, adaylar iddialı

Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimine günler kala adaylar, bir bir listelerini açıkladı. Karasu esnafı, adayları ve listeleri değerlendirecek 6 Mart Pazar günü tercihini yapacak.

Listeler hazır, adaylar iddialı


-

Karasu Terminali’nde yer alan Konfor Düğün Salonu’nda 6 Mart Pazar günü saat 10:00’da başlayacak olan Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu sonucu oda başkanı belirlenecek. İlyas Balcı, Cihan Emre ve Hüseyin Can, çalışmalarını tamamladı ve seçime günler kala yönetim listelerini açıkladı.

İLYAS BALCI’NIN YÖNETİM LİSTESİ: Ali Demirci, Atalay Arslan, Volkan Yıldız, Erdoğan Togay, Ömer Ali Aydın, İsa Durmuş, Adil Yıldızdal, Cihan Altunkaya, Nuri Karakaş, Salih Sarıca, Aziz Çabuk, Mustafa Ersan Usta.

CİHAN EMRE’NİN YÖNETİM LİSTESİ: İbrahim Bayraktar, Mustafa Aksoy, Muhammet Aydınoğlu, Hüseyin Kulaç, Tolga Yaşarbaş, Yahya Hocaoğlu, Metin Ülker, İsmail Şimşek, Zekeriya Ayhan, Bilal Kotan.

HÜSEYİN CAN’IN YÖNETİM LİSTESİ: Fatih Köz, Mine Yavuzyiğit Bozdoğan, Mahmut Ayar, Mustafa Özcan, Recep Özer Adanur, Selçuk Ergin, Mustafa Zurnacı, Muradiye Bahsi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2022, 20:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ismail
Ismail - 7 ay Önce

Huseyin beyin kadrosu daha iyi gibi karasumuza hayirlisi olsun ins

Ala
Ala - 7 ay Önce

Dikkatimi ceken sadece hüseyin bey listesine kadin adaylara yer vermis.. karasulu kadin esnaflarimiz acaba bu konuda karar haklarini nasil kullanacak..

SIRADAKİ HABER