Lüks araçla işportaya zabıta engeli

Karasu pazar yeri civarında lüks araçla işporta satışına Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre’nin şikayeti üzerine zabıta ekipleri engel oldu. Başkan Cihan Emre, “İlçe esnafımıza karşı haksız kazanç elde eden ve halk sağlığını tehlikeye atan ürün satışına karşı mücadele edeceğiz” dedi.

Lüks araçla işportaya zabıta engeli


-

LÜKS ARAÇLA İŞPORTAYA ZABITA ENGELİ (izle):

...

Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, pazartesi günü pazar yeri civarında lüks bir aracın bagajında tereyağı satışı yapan bir kişiyi fark etmesi üzerine durumu zabıta ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine Pazar yerine gelen Karasu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kayıt dışı satış yapan şahsın mallarına el koydu.

Merdiven altı ürünlerin halk sağlığını tehdit ettiğini belirten Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, “Karasu’muzun yerel esnafına zarar veren işporta satışı, aynı zamanda kontrol dışı ürünlerle halk sağlığını tehdit ediyor” dedi.

Resmi belgesi olmayan kayıt dışı satışa asla izin vermeyeceklerinin de vurgusunu yapan Cihan Emre, “Vergisini veren, kira ödeyen, faturalarla beli bükülen ve işini resmi olarak yapan Karasu esnafımızın rızkına ortak olan herkes ile mücadele edeceğiz. Karasu Belediyesi zabıta ekiplerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2022, 18:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Birisi
Birisi - 8 ay Önce

Büyük iş karasu belediyesi ve esnaf odasının ortaklaşa düzenlediği bu tarz tereyağ operasyonların devam etmeli diyorum ulusal basının bile gözünden kaçan operasyonu cesurca korkmadan yayınlayan karasu haberinde kutluyorum körler sağırlar birbirini ağırlar

SIRADAKİ HABER