‘Mahallemde İftar Var’ Karasu’da

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Sakarya’nın dört bir yanında devam eden ‘Mahallemde İftar Var’ programlarının sıradaki adreslerinden biri 15 Haziran Perşembe günü Karasu’da olacağı duyuruldu.

‘Mahallemde İftar Var’ Karasu’da

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Şehrimizin dört bir yanında hemşerilerimizi kurduğumuz gönül sofralarında ağırlamaya devam ediyoruz. ‘Mahallemde İftar Var’ programlarımızda sofralarımızın sıradaki adreslerinden biri Karasu olacak. 15 Haziran Perşembe günü Karasu Belediyesi yanında kurulacak sofralarımıza Ramazan bereketinden birlikte nasiplenmek isteyen tüm vatandaşlarımız davetlidir” denildi.

 

 “Kültürümüzde, aynı sofraya oturmanın, yemeği paylaşmanın değeri ve önemi farklıdır” diyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Ramazan bir olma ve paylaşma ayıdır. Bunu korumak ve yaşatmak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. 15 Haziran Perşembe günü Karasu Belediyesi yanında, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu önderliğinde düzenlenen, hep birlikte oruçlarımızı açacağımız, aynı sofrayı paylaşacağımız, aynı duaya Âmin diyeceğimiz iftar programımıza tüm hemşerilerimizi bekliyorum” dedi.

 

İFTAR PROGRAMININ YERİ TEPKİ ÇEKTİ haberi okumak için tıklayın

 

TERCİH EDİLEN YERE BİR TEPKİ DE KARA'DAN haberini okumak için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2017, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER