Markete giremeyen hırsız zanlıları kilidi takıp gitti

Sakarya’nın Karasu ilçesi Yalı Mahallesi’nde bulunan bir markette ilginç bir hırsızlık girişimi yaşandı. Marketin kapısını açamayan dört zanlı, açtıkları kilidi, geri kilitleyerek olay yerinden ayrıldı.

Markete giremeyen hırsız zanlıları kilidi takıp gitti


-

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir sitede görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır sitelere itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

Olay, Karasu Yalı Mahallesi 231.Sokak üzerinde bulunan bir markette meydana geldi. Gece saatlerinde markete gelen iki kişi, marketin demir kapısını açmak istedi. Başarılı olamayan şahıslar, iki arkadaşını daha çağırdı.

Onların yardımıyla demir kapının kilidini açan hırsızlık zanlıları, bu sefer marketin kapısı engeline takıldı. Kapıyı kanırtarak açmak isteyen dört zanlı burada da başarılı olamayınca, birkaç ürünü yiyerek marketten umudu kesti.

Marketin demir kapısını kapatan zanlılar, kilidini de yerine takmayı ihmal etmedi. Geldikleri gibi ellerini kollarını sallaya sallaya olay yerinden ayrılan dört şahsın bu girişimleri de güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

KARASU'DA BİR GARİP HIRSIZLIK DENEYİMİ (izle):

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2021, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER