Mesai ve özveri harcandığı ortada

Pazartesi günü Medya Karasu çatısı altında birleşen KarasuHaberleri.com İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi’ni ziyaret eden Başkan Adanur, “Basının kamuoyundaki önemi büyük. Diğer mesleklerle ölçülemeyecek mesai ve özveri harcandığı ortada” dedi.

Mesai ve özveri harcandığı ortada


-

Yeniden Refah Partisi Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Adanur ve Başkan Yardımcısı Esra Kaçmaz, Pazartesi günü “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Medya Karasu çatısı altında birleşen KarasuHaberleri.com İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi’ni ziyaret etti. Başkan Adanur, ziyarette çiçek takdim etti.

Karasu basını başta olmak üzere tüm basının gününü kutladıklarını ifade eden Başkan Zübeyde Adanur, “Basının kamuoyundaki önemi büyük. Her mesleğin zorluğu olduğu gibi inanıyorum ki gazeteciliğin de zorlukları var. Diğer mesleklerle ölçülemeyecek kadar mesai ve özveri harcandığı ortada” ifadelerini kullandı. İnternet Medyası İmtiyaz Sahibi Nevtan Angün ve Gazete İmtiyaz Sahibi Ayşenur Elmacı, Başkan Adanur ve Başkan Yardımcısı Kaçmaz’a ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER