Nisan ayı meclisi 11 gündem maddesiyle toplanıyor

Karasu Belediyesi Nisan ayı olağan meclisi, 7 Nisan Perşembe günü saat 14:00’da Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek. Mecliste 11 gündem maddesi görüşülerek oylanamaya sunulacak. Gündem maddeleri arasında dikkat çeken maddeler de yer alıyor.

Nisan ayı meclisi 11 gündem maddesiyle toplanıyor


-

Belediye Meclis Salonu’nda 7 Nisan Perşembe günü saat 14:00’da gerçekleştirilecek olan Karasu Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısında 11 gündem maddesi oylanacak. Maddeler arasında encümen ve komisyon üyesi seçimi, zincir market ve AVM şartlarının düzenlenmesi ile 13 adet taşınmazın satışı için yetki verilmesine yönelik maddeler de görüşülecek.

ENCÜMEN ve KOMİSYON ÜYELERİ

Nisan ayı meclisinin ilk maddesinde encümen üyeliğine gizli oylama ile üye seçimi gerçekleştirilecek. İkinci maddede ise toplam 8 komisyona açık oylamayla beşer üyenin seçimi yapılacak.

MARKET ve AVM AÇILMASI

Gündemin 8.maddesinde ise Mart ayı toplantısında hukuk komisyonuna sevk edilen “İlçemizde zincir market ve alışveriş merkezi açılması hususunda gerekli şartların değerlendirilmesine ilişkin” karar komisyondan geldiği haliyle meclise sunulacak.

13 TAŞINMAZ SATIŞI

9.Gündem maddesinde de ilçenin muhtelif yerlerinde bulunan 13 taşınmaz satışının yapılabilmesi için Belediye Başkanı ve Belediye Encümenine yetki verilmesi oylanacak.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2022, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER