Patlamadan kurtulan Korkmaz’a ziyaret

Hendek’te bir fabrikada yaşanan patlamadan kurtulan Karasulu işçi Yasin Korkmaz (41), Kaymakam Mercan tarafından evinde ziyaret edildi. Mercan’ın geçmiş olsun dileklerini kabul eden Korkmaz, korku dolu anları anlattı.

Patlamadan kurtulan Korkmaz’a ziyaret


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün’ün haberi

 

 

Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, geçtiğimiz hafta Hendek’te yaşanan patlamadan sağ kurtulan iki Karasulu işçiden biri olan 41 yaşındaki Yasin Korkmaz’ı da ziyaret etti. Yuvalıdere Mahallesi’ndeki Korkmaz ailesinin evinde gerçekleşen ziyarette Yuvalıdere Muhtarı Adem İkiz de hazır bulundu.

 

Patlamadan hafif yaralı olarak kurtulan Yasin Korkmaz’a geçmiş olsun dileğinde bulunan Kaymakam Aziz Mercan, bir de çiçek takdim etti. Acı olay sırasında yaşananları anlatan Korkmaz, fabrikada çalışan arkadaşlarının bir kısmının yaralandığını bir kısmının da saklanmayı başararak ormanlık alana kaçarak kurtulduğunu söyledi.

 

Kaymakam Aziz Mercan, “Hendek’te yaşanan acı olay, tüm Sakarya halkını olduğu gibi ilçe olarak bizi de derinden üzdü. Karasu’da yaşayan ve bu elim kazadan sağ olarak kurtulan fabrika çalışanı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz” dedi.

 

ZİYARETE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2020, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER