Recep Kara, amansız hastalığa yenik düştü

Bir dönem il genel meclis üyeliği yapan ve Karapınar Mahallesi eski muhtarlarından Recep Kara, bir süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düştü. Kara’nın vefatı, ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.

Recep Kara, amansız hastalığa yenik düştü


-

Merhum Hüseyin Kara’nın oğlu, Hikmet Kara’nın ağabeyi, Bora ve Burak Kara’nın babası, Gökhan Reis, Mert Marangoz, Semih Yılmaz ve Serdar Ergelen'in dayısı Hikmet Kara, bir süredir kanser tedavisi görüyordu.

Karapınar Mahallesi eski muhtarlarından olan ve bir dönem de il genel meclis üyeliği yapan, spor yazarı Recep Kara, mücadele verdiği amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. Kara’nın vefatı, başta ailesi olmak üzere sevenlerini yasa boğdu.

Kara, çarşamba günü ikindi namazına müteakip Karapınar Camii’nde kılınacak olan cenaze namazının ardından Karapınar Mahallesi’nde toprağa verilecek. Karasu Haberleri ve Öncü Karasu olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır dileriz.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2022, 13:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fevzi Sağlam
Fevzi Sağlam - 3 ay Önce

Rabbim cemi cümlesiyle gani,gani rahmet eylesin.Rahmetiyle,merhametiyle muamele eylesin.Mekanını cennet eylesin.Kederli ailesine,eş,dost,sevenlerine sabırlar diliyorum.

SIRADAKİ HABER