Sağanak yağmurun şiddeti Karasu sahiline vurdu

Sakarya genelinde etkili olan şiddetli yağmur sonrası Sakarya Nehri’nden Karadeniz’e taşınan ağaç, tomruk, dal ve çalılar, Karasu’nun Yenimahalle ile Küçükboğaz arasındaki 8 kilometrelik sahil şeridinde karaya vurdu. Vatandaşlar, karaya vuran ağaç ve odun parçaları başında hatıra fotoğrafları çektirdi.

Sağanak yağmurun şiddeti Karasu sahiline vurdu


-

YAĞMURUN ŞİDDETİ, KARASU SAHİLİNE BÖYLE VURDU (izle):

...

Sakarya’da etkili olan sağanak yağış sonrası Karasu sahili de nasibini aldı. Şiddetli rüzgar ve etkili olan yağış sonrası Sakarya Nehri’ne devrilen ağaçlar, tomruklar ve beraberindeki dal, çalı parçaları Karadeniz’e kadar sürüklendi.

Denize ulaşan irili ufaklı ağaçlar ve dallar, yaklaşık 8 kilometrelik sahil şeridi olan Yenimahalle ile Küçükboğaz arasında karaya vurdu. Tatilciler, ağaç ve kütüklerin arasında denize girerken, karaya vuran dev boyutta ağaçların başında hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

Karaya vuran ağaç ve dal parçalarını bir yandan vatandaşlar toplarken diğer taraftan da Karasu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce büyük parçaların bulundukları yerden kaldırılacağı öğrenildi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2021, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER