Sakarya ile yarışılıyor

Eski Bakan Yardımcısı Çelik, Perşembe günü Başkan Yardımcısı Ağun ile Medya Karasu’yu ziyaret etti. Karasu’daki basın sayısının fazlalığına değinen Çelik, Karasu basının sayı olarak Sakarya ile yarışır düzeyde olduğuna vurgu yaptı.

Sakarya ile yarışılıyor

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Esra Angün’ün haberi


Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcısı ve AK Parti eski Milletvekili Hasan Ali Çelik, Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun ile birlikte Medya Karasu çatısı altında birleşen KarasuHaberleri.com İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi’ni ziyaret etti.

 

Bakan Yardımcısı Çelik ve Belediye Başkan Yardımcısı Ağun’u imtiyaz sahipleri Nevtan Angün ve Ayşenur Elmacı, köşe yazarı Yakup Altıntaş, Haber Müdürü Esra Angün ile muhabir Melisa Turhan karşıladı. Hasan Ali Çelik, ziyarette basın mensubu ile uzun süre sohbet etti.

 

KarasuHaberleri.com ve Öncü Karasu Gazetesi’nin çalışmalarını başarılı bulan Bakan Yardımcısı Çelik, “Güçlü ve dinamik bir ekibiniz var. Sizleri tebrik ve takdir ediyorum” dedi. Karasu’nun basın sayısına dikkat çeken Çelik, “Karasu, hareketli ve büyüyen bir ilçe. Gördüğüm kadarıyla basını da öyle. Basın mensubunun bu kadar çok olması, Sakarya ile sayı olarak yarışır düzeyde” dedi.

 

HABERE AiT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 01:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER