Şehit aileleri ve gazilere iftar

Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, verilen iftar yemeği ile şehit aileleri ve gazilere bir araya gelerek birlikte oruçlarını açtı.

Şehit aileleri ve gazilere iftar

Karasu’da ikamet eden şehit aileleri ile gazi ve gazi yakınları onuruna, Küçükboğaz Lacum Cafe & Restaurant’ta verilen iftar yemeğinde bir konuşma yapan Kaymakam Şafak Gürçam, Vatan için canlarını seve seve feda eden şehitlerin ve vatan toprağı üzerinde huzur ve güvenin temini için görevleri sırasında gazi olanların haklarının asla ödenemeyeceğini belirtti. Gürçam, “Şehitlerin bizlere emaneti olan aileleri ve yakınlarına sahip çıkmak devlet olarak en önemli görevlerimizdendir” ifadelerini kullandı.

 

Şehitlerin emaneti olan aileleri ve yakınlarına sahip çıkmanın en önemli görevleri olduğunu ifade eden Gürçam, “Bu iftar programında sizlerle bir araya gelerek Ramazanın bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hepinize Hayırlı Ramazanlar diliyor, programa katılarak bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum” dedi. Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, iftar öncesi masaları tek tek dolaşarak tüm davetliler ile bir süre sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2017, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER