Şimdi Yavuzyiğit için kenetleniyoruz

Bir süre önce Tolga Eray için kök hücre bağışında örnek bir bağış kampanyasına imza atıldı. Şimdi Karasu’da Yusuf Yavuzyiğit için aynı fedakarlığın gösterilmesi için Atatürk Bulvarı’nda buluşuyoruz.

Şimdi Yavuzyiğit için kenetleniyoruz


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün'ün haberi


 

Karasu’da örnek bir kampanyaya imza atılmış ve Tolga Eray için Karasu adeta sıraya girmişti. Şimdi Karasu, hem Eray için hem de Yusuf Yavuzyiğit için bir kez daha kök hücre bağışında bulunmaya hazırlanıyor.

 

Beş aydır İstanbul’da tedavi gören 5 çocuk babası Yusuf Yavuzyiğit (43) için Karasu halkı kök hücre bağışında bulunmaya davet edildi. 11 Mayıs Pazartesi günü iftardan sonra, saat 21:00 ile 00:30 saatleri arasında Atatürk Bulvarı girişinde kan bağışlarını kabul edecek olan Türk Kızılay aracında Eray ve Yavuzyiğit için kök hücre bağışçısı olmak için üç tüp kan bağışları kabul edilecek.

 

KORONAVİRÜS, KAN VERMEYLE BULAŞMAZ!

 

Koronavirüs’ün kan bağışı ile bulaşmadığını belirten yetkililer, “Hem kan bağışı hem de kök hücre bağışı için Pazartesi günü iftardan sonra Karasu Atatürk Bulvarı girişinde yer alacak olan kan bağış aracımıza gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz” diyerek Karasu halkına çağrıda bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2020, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER