Siyasiler üzerinde baskı oluşturulmalı

SUBÜ kampüsünün Karasu’ya kurulmasının ilçenin kaderini değiştireceğini belirten Karasulu İşadamı Kemal Ekşi, ilçeye kazandırılması için Karasulu işadamları olarak fedakarlığa hazır olduğuna değindi. Ekşi, “Sakarya’da siyasiler üzerinde oluşturulacak baskı mutlaka sonuç verecek” dedi.

Siyasiler üzerinde baskı oluşturulmalı

-

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kampüsü’nün Karasu’ya kazandırılması konusunda kararlı olunması gerektiğini ifade eden Karasulu İşadamı Kemal Ekşi, “Biz Karasulu müteahhitler olarak her türlü fedakarlığa hazırız. Yeter ki bu konuda kararlı davranılsın” dedi.

SUBÜ Kampüsü’nün Karasu’ya kurulmasının ilçenin kaderini değiştireceğini belirten Karasulu İşadamı Kemal Ekşi, “Karasu’daki müteahhitler adına ben söz veriyorum. Bu kampüsün kurulması konusunda Karasulu işadamları fedakarlığa hazır. Birlik sağlanmalı ve bu konuda gerekli adımlar atılmalı. Herkes bu noktada elini taşın altına koymalı, koymaya da hazır” ifadelerine yer verdi.

Kuzey içerisinde birlik sağlanarak Sakarya için baskı oluşturulması gerektiğine vurgu yapan Kemal Ekşi, “Siyasiler üzerinde oluşturulacak baskı mutlaka sonuç verecek. Karasu’nun ve Kuzey’in kaderinin değişeceği bu oluşumda yer almak hepimizin görevi. Biz bu konuda herkesin duyarlı davranacağını düşünüyoruz” dedi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2020, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER