Tartışmanın yaşandığı kebapçı mühürlendi

Karasu’da hafta sonu yaşanan ve sonrasında darp olayına kadar giden tartışmanın meydana geldiği kebapçı mühürlendi. Karasu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, pazartesi günü işletmeyi geçici olarak mühürledi.

Tartışmanın yaşandığı kebapçı mühürlendi


-

Hafta sonu Karasu’da hizmet veren bir kebapçıda sabaha karşı tartışma yaşanmış, devamında gelişen olaylarda da üç kişi darp edilmişti. İlçede büyük tepki toplayan olay sonrası Karasu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce işletme mühürlendi.

Zabıta ekiplerinin, işletme kapısına astığı mühürde, “2559 sayılı PVSK (Polis vazife ve selahiyet kanununun) 8.maddesinin (f) bendine istinaden işyeriniz geçici süreyle mühürlenmiştir” ifadeleri yer aldı.

KarasuHaberleri.com

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2022, 17:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali erdoğan
Ali erdoğan - 6 ay Önce

Esnaflık işletmecilik. Öyle zorbalıkla kabadayılıkla olan bir meslek deyil müşterisine saygılı olmayanm ekmeğine saygısı yoktur. İnsanlar bu gibi esnafların mekanlarından uzak durması gerekir. Hele para hırsı ön olandada olan sarhoşuna delisine gencine yaşlısına körüne topalına hatta hayvanlara dahi saygılı hürmetkar mütevazı ılmayan esnafa uğramıycsn lanetliycen bir kezdaha alçakca darbedilen arkadaşlara geçmiş olsun sileklerimi iletir saygılarımı sunarım

SIRADAKİ HABER