Tatilcilere kötü haber

Sakarya’nın Karasu ilçesine tatil için gelen yazlıkçılara kötü haber Meteoroloji’den geldi. Pazartesi günü Karasu’da etkinli olan yağışlı havanın Cumartesi gününe kadar etkisini sürdüreceği öğrenildi.

Tatilcilere kötü haber


-

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün sitesinden alınan bilgilere göre Pazartesi günü Karasu’da etkili olmaya başlayan yağışlı hava, Cumartesi gününe kadar etkisini sürdürecek. Karasu’da en düşük hava sıcaklığı 13 derece, en yüksek hava sıcaklığının ise 24 derece olması bekleniyor.

Geçtiğimiz hafa sıcak ve güneşli havanın etkisiyle Karasu sahilleri adeta cıvıl cıvıl görüntülere sahne olmuş ve özellikle Cumartesi günü Karasu sahiline çok sayıda tatilci akın etmişti. Meteoroloji’den alınan bilgilerle, tatilcilerin bir hafta boyunca denize hasret kalacağı gözlerden kaçmadı. Önümüzdeki beş gün süreyle Karasu’da hava durumu şöyle:

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir kaynakta görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır kaynaklara itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2021, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER