Teröristten ne farkınız var?

Karasu Yassıgeçit Mahallesi yolu üzerinde yer alan tabelalara kendini bilmez kişilerce yapılan tahribat, bir süredir tepki topluyordu. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, magandalar tarafından hedef tahtasına çevrilen tabelaları yenileri ile değiştirdi.

Teröristten ne farkınız var?


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün’ün haberiDevlet malına zarar veren kendini bilmez kişilerin oluşturduğu çirkin görüntü ortadan kaldırıldı. Karasu Yassıgeçit Mahallesi yolu üzerinde bulunan yol ve yönlendirici levhaları, bir süredir kimliği belirsiz magandaların hedef tahtası haline gelmişti.

 

Mermi ve saçma izleriyle dolu olan ve hayati önem taşıyan tabelalar, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Trafik Ekipleri tarafından yenileriyle değiştirildi. Yassıgeçit Muhtarı Türker Tetik, yapılan bu tahribata büyük tepki gösterdi.

 

Ekiplerin, eski tabelaları sökerek yerlerine yeni tabelaların takılmasını memnuniyet ile karşılayan Tetik, “Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum. Sürücüler için hayati önem taşıyan bu tabelalara kurşun atan hadsizler, devletin malını koruyamayan, bu vatanı sevmeyen kişilerdir. Dileriz bir daha bu hatayı yapmazlar” diye konuştu.

 

ÇALIŞMALARA AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2020, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER