Turan’dan 7 bin liralık destek

İstanbul’dan temin ettiği maske ve dezenfektan malzemelerini mahallesine dağıtan İsmet Turan, emniyet ve jandarmaya da toplam 7 bin liralık malzeme desteğinde bulundu.

Turan’dan 7 bin liralık destek


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün'ün haberi


 

Karasu Ortaköy Muhtarı İsmet Turan, ikili ilişkileri neticesinde İstanbul’dan temin ettiği toplam 10 bin liralık maske, dezenfektan, kolonya ve çeşitli tıbbi koruyucu malzemeleri mahallesinde ücretsiz olarak dağıtmıştı. “Mahallemizde maske ve kolonya sıkıntısı kalmadı” diyen Muhtar Turan, ikinci kez İstanbul’a giderek yine eli kolu dolu döndü. Turan, desteklerinden ötürü İstanbul Urka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Urin’e teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

 

Kolluk kuvvetlerinin yanındayız

 

İstanbul’a adeta ikinci kez yardım çıkarmasında bulunan Ortaköy Muhtarı İsmet Turan, bu sefer bin eldiven, 700 maske, 50 litre kolonya, 10 litre el dezenfektanı ve 5 adet de tulum temin eden Turan, “Toplam 7 bin liralık hibe ile ilçeye döndük” dedi. Malzemeleri Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine teslim eden İsmet Turan, “Her zaman mahallemize gelen ve güvenliğimizi sağlayan jandarmamız ile polisimizin her daim yanındayız. Allah her daim hepsinin yardımcısı olsun” diye konuştu.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER