Türk Kızılay bağışçısı unutulmadı

Türk Kızılay Karasu Koordinatörü Adem Ekşi, gönüllülerle birlikte Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi’nde Türk Kızılay Bağışçısı merhum Ramazan Çiydem’in hayrına Karasu halkına lokma ikramında bulundu.

Türk Kızılay bağışçısı unutulmadı


-

Pazartesi günü Atatürk Bulvarı’nda Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi’nde Türk Kızılay Karasu Koordinatörlüğü öncülüğünde vatandaşlara Türk Kızılay Bağışçısı merhum Ramazan Çiydem’in hayrına lokma ikramında bulunuldu. Vatandaşların yoğun ilgili gösterdiği mobil aşevinde Türk Kızılay gönüllüleri de dağıtım gerçekleştirdi.

“4 Şubat tarihinde vefat eden bağışçımız Ramazan Çiydem adına bu organizasyonu gerçekleştirdik” diyen Türk Kızılay Karasu Koordinatörü Adem Ekşi, “Kendisi vefat etmeden önce Karasu Yeni Mahallesi'nde aldığı yazlık dairesini Türk Kızılay'ına bağışlamıştı. Rahmetli Ramazan abimizin ailesi de yanımızda. Kendilerini onore etmek adına sürpriz yapmak istedik. Bağışçımız aynı zamanda gönüllümüzdü de. İyi bir dostumuzu kaybettik. Allah rahmet eylesin, mekanını cennet eylesin” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2021, 10:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muammer
Muammer - 1 yıl Önce

Kızılay Sakarya Başkanı Zahit Beye,Karasu Başkanı Adem beye ve Gönüllülerin gönüllüsü Leyla hanıma çok teşekkürler.Ramazan babamızın Ruhuna okunan fatihalar vesile olmuşlardır.Allah tüm çalışan ve gönülülerimizden razı olsun.

SIRADAKİ HABER