Türkiye’de ilk 13’e girdi

Erbakan Vakfı Karasu Teşkilatı Türkiye genelindeki 600 ilçe arasında teşkilatlanmada 13.oldu. Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan, Karasu İlçe Temsilcisi Muammer Adanur’a plaket vererek tebrik etti. Muammer Adanur, “İlçe yönetimindeki arkadaşlarıma ve tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye’de ilk 13’e girdi

Necmettin Erbakan Vakfı Genel Merkezi tarafından 30 Eylül - 1 Ekim 2017 tarihleri arasında Ankara'da genişletilmiş bölge, il ve ilçe temsilcileri eğitim ve istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Karasu Erbakan Vakfı'nı temsilen İlçe Başkanı Muammer Adanur ile İlçe Yönetimi’nden Şeyhmus Kelekçioğlu, Hasan Şengül ve Emre Özdemir katıldı. İki gün süren eğitimlerde teşkilatlanma ile ülke genelindeki iç ve dış sorunlar ele alındı. Eğitim sonunda teşkilatlar içinde Türkiye geneli sıralamada dereceye giren il ve ilçelere plaketleri verildi.

 

Bu sıralamada Karasu Erbakan Vakfı İlçe Teşkilatı ülke geneli ilçeler sıralamasında teşkilatlanma ve üye sıralamasında ilk 13'e girmenin mutluluğu ve gururunu yaşadı. Tebrik plaketini Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Muhammed Ali Fatih Erbakan'dan ilçemiz teşkilatı adına alan İlçe Başkanı Muammer Adanur, “İlçe yönetimindeki arkadaşlarıma ve tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2017, 07:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER