Haber Detayı
01 Mart 2020 - Pazar 17:57 Bu haber 1865 kez okundu
 
42 müsabaka geride kaldı
Karasu okullar arası spor karşılaşmaları, tüm hızıyla devam ediyor. 17 Şubat Pazartesi günü başlayan müsabakalar kapsamında iki haftalık dönem tamamlandı ve 42 müsabaka geride kaldı.
SPOR Haberi
42 müsabaka geride kaldı

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu Gazetesi
Nevtan Angün'ün haberi


 

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Karasu okullar arası spor karşılaşmalarında iki hafta geride bırakıldı. Küçük kızlar, küçük erkekler, genç kızlar, genç erkekler, yıldız kızlar ve yıldız erkekler olmak üzere altı kategoride düzenlenen futsal maçları ile başlayan etkinlikler kapsamında iki haftada 42 maçta kıyasıya mücadele edildi.

 

İlk hafta liderleri

 

İlk hafta müsabakaları sonucunda küçük kızlarda Karasu İmam Hatip O.O, küçük erkekler A Grubu’nda Fatih Sultan Mehmet O.O, B Grubu’nda Şehit Ferhat Sözer O.O, genç kızlarda ve genç erkeklerde Atatürk Anadolu Lisesi takımları grup lideri olurken yıldız erkeklerde ise A Grubu’nda Sezi Eratik O.O, B Grubu’nda Karapınar O.O ve C Grubu’nda Şehit Oktay Demirci O.O ekipleri gruplarını birinci tamamladı.

 

İkinci hafta liderleri

 

İkinci hafta müsabakalarında ise küçük kızlarda Karasu İmam Hatip O.O, küçük erkekler A Grubu’nda Fatih Sultan Mehmet O.O, B Grubu’nda Şehit Ferhat Sözer O.O liderliği kaptırmadı. Genç erkeklerde Karasu Anadolu Lisesi, genç kızlarda Atatürk Anadolu Lisesi lider olarak haftayı tamamladı. Yıldız erkekler A Grubu’nu Karasu İmam Hatip O.O, B Grubu’nu Yassıgeçit O.O ve C Grubu’nu ise Şehit Ferhat Sözer O.O lider bitirdi. Yıldız kızların lideri ise Sezi Eratik O.O oldu. Müsabakaların Karasu Atatürk Spor Salonu’nda devam edeceği belirtildi.


 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu, okul sporları, ilçe milli eğitim, ilçe spor müdürlüğü
Yorumlar
Haber Yazılımı