Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
17 Mayıs 2017 - Çarşamba 21:43 Bu haber 6021 kez okundu
 
Açıldığı gibi kapatıldı
Vatan (Samanyolu) Caddesi’nin İstanbul Caddesi girişi, asfalt çalışmalarının sona ermesi nedeniyle yeniden kapandı. Girişin kapanmasından habersiz sürücüler, Sanayi kavşağına kadar gidip dönmek zorunda kaldı.
GÜNDEM Haberi
Açıldığı gibi kapatıldı

Youtube Kanalı 665x144

Karasu Plaj Caddesi’nde asfalt çalışmalarının sürdüğü sırada Vatan Caddesi’nin İstanbul Caddesi tarafındaki girişi açılmıştı. Plaj Caddesi’ndeki çalışmaların devam ettiği süre boyunca Kocaali istikametinden gelen araçlar ve Vatan Caddesi’nden Yenimahalle’ye dönecek araçlar, açılması merakla beklenen kavşağı kullanmışlardı.

 

Plaj Caddesi’nin asfalt çalışmalarının sona ermesiyle birlikte, özel bir izinle açılan Vatan Caddesi’nin girişi, karayolları tarafından yeniden geçişe kapatıldı. Karasulu sürücüler, trafik yoğunluğunun ışıklara ve Plaj Caddesi’ne yüklenmesinden şikayet ederken, karayolları da “Trafik lambalarına bu kadar yakın mesafede bir kavşak projesi verilmesi mümkün değil” açıklamasını yapmıştı. Girişin kapanmasından haberi olmayan sürücüler, duruma yeniden tepki gösterirken, yeniden açılıp açılmayacağı konusunda bir açıklama yapılmadı.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Yorumlar
Haber Yazılımı