Haber Detayı
27 Temmuz 2019 - Cumartesi 12:58 Bu haber 5400 kez okundu
 
Adaylığımı o dönemin şartları belirleyecek
AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Cuma günü düzenlenen kahvaltı programında Karasu basınıyla bir araya geldi. Programda basının sorularını yanıtlayan Yavuzyiğit, bu güne kadar yaptıkları çalışmaları ve teşkilat olarak Karasu Belediyesi ile ilişkilerini de değerlendirdi.
SİYASET Haberi
Adaylığımı o dönemin şartları belirleyecek

Cuma günü saat 10:00’da Karasu Nisa Kebap’ta düzenlenen kahvaltı programıyla Karasu basınıyla bir araya gelen AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, yaptıkları çalışmaları değerlendirdi ve ilçeye hizmet noktasında izleyecekleri yolları da aktardı. 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla da ilçe basınıyla bir arada olduklarını belirten Başkan Yavuzyiğit, basının bu özel gününü tebrik etti. Gelecek dönemde ilçe başkanlığı için aday olup olmayacağı konusunda açıklama yapan Hasan Yavuzyiğit, 2020 yılının sonlarına doğru gerçekleşecek olağan kongrede adaylığını koyup koymayacağını o zamanın şartlarına göre değerlendirip kararlaştıracağını belirtti. Yerel seçimlerin, siyasetin en yoğun, hareketli ve zor olan bölümü olduğuna vurgu yapan Yavuzyiğit, “Bu sürecin içerisinde kendimizi bulduk. Yaklaşık yedi yıl yönetimde olduğumuz için bu işin havasına, suyuna ve ortamına alışmış olduk. Bundan dolayı aynı arkadaşlarımızla da devam ettiğimiz için seçim sürecini şükürler olsun ki hep birlikte kazasız belasız atlattık” dedi.

 

Desteğinize ihtiyacımız var

 

Göreve geldiğimizden bu yana teşkilat faaliyetlerimizi genel merkezimizin belirlemiş olduğu kriterler doğrultusunda devam ettiriyoruz” şeklinde konuşan Başkan Yavuzyiğit, “Aynı zamanda belediyemizle sürekli istişare halindeyiz. Biz, belediyenin çalışmalarında yanlış, eksik gördüklerimizi uyarıp doğrularını desteklemek için varız. Daima bizim gayemiz belediyeyle, sivil toplum kuruluşlarıyla, Karasu’daki bütün kurul ve kuruluşların yanı sıra halkla birlik beraberlik içerisinde olarak ilçemizi bulunduğu yerden daha bir üst yere getirmek amacındayız. İlçenin yarına, olumlu algıları oluşturmak adına daha çok kitleye sizin aracılığınızla ulaştırmamız gerekiyor. Bu manada da daha duyarlı olacağınıza inanıyorum” ifadelerini kullandı. Yavuzyiğit, yaptığı açıklamanın ardından basının sorularını yanıtladı. AK Parti Karasu Gençlik Kolları Başkanı Enes Adanur’un askerliği dolayısıyla görevinden istifa ettiğini belirten Yavuzyiğit, Abdullah Şahin’in görevi devraldığını söyledi. Programda AK Parti İlçe Teşkilatı Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Güven Başaran ve Tanıtım Medya Başkanı Volkan Yıldız da hazır bulundu.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Adaylığımı, o, dönemin, şartları, belirleyecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı