Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 00:49 Bu haber 4558 kez okundu
 
Adı gibi Eşsiz
Karasu’da hizmete giren ve adı gibi “Eşsiz” lezzetler sunan mağaza, Karasuluların ilgi odağı oldu. Pazartesi günü gerçekleşen açılışa vatandaş yoğun ilgi gösterdi.
EKONOMİ Haberi
Adı gibi Eşsiz

Karasu Atatürk Bulvarı birinci kısımda faaliyete geçen Eşsiz Bakliyat - Baharat - Kuruyemiş ve Şekerleme, yoğun katılımlı bir töreni ile açıldı. Gün boyu ziyaretçileriyle yakından ilgilenen Eşsiz işletmecisi Derya Öç, reyonların ve ürünlerin temini içinde büyük titizlik gösterdi. Pazartesi günü saat 12:30'da gerçekleşen açılış töreni öncesi, sabahın ilk saatlerinden itibaren Eşsiz mağazası Karasu halkı tarafından büyük ilgi gördü. Eşsiz mağazası işletmecisi Derya Öç, açılış öncesi işletmesi hakkında detaylı bilgi verdi. Öç, “İlk şubemizi Karasu’da açtık. Her türlü şekerleme ve çikolata çeşitlerinden kuruyemişe, baharattan bakliyata, salçadan bala çok sayıda lezzeti Karasuluların hizmetine sunduk” dedi.

 

Yepyeni bir uygulama

 

Gör, Bak, Seç, Al sloganıyla müşterilerine alışılmışın dışında bir hizmet sunan Eşsiz Bakliyat Baharat Kuruyemiş ve Şekerleme'de müşteriler ürünlerini kendileri seçiyor, kendileri istediği miktarda poşetlere dolduruyor ve satın alıyor. Hijyenik ortamda, eldiven yardımıyla ürünlerini seçen müşterilerin memnuniyeti de gözlerden kaçmıyor. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı'nın katılımıyla kurdele kesimi gerçekleşti. Sarı ve beraberindekiler mağazayı gezerek, işletmeci Derya Öç'ten bilgi aldı. Açılış sonrası davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Eşsiz mağazası, gün boyu ziyaretçilerini kabul etti.

 

 

HABER: Cihan Emre  /  KAMERA: Nevtan Angün  /  FOTOĞRAFLAR: Esra Angün

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu, eşsiz, derya öç, şekerleme, bakliyat, kuruyemiş, baharat, açıldı
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı