Haber Detayı
03 Ağustos 2019 - Cumartesi 15:13 Bu haber 3351 kez okundu
 
Afet bölgesine kadın eli uzandı
Geçtiğimiz haftalarda Düzce’de yaşanan sel felaketi sonrası, bölgeye yardım malzemeleri ulaşmaya devam ediyor. Uğurlu ve Esmahanım köylerine giderek bölge halkına destek olan Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Kadın Kolları’na Karasu İlçe Kadın Kolları da destek verdi.
SİYASET Haberi
Afet bölgesine kadın eli uzandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Örgütü ve kadın kolları, ilçe teşkilatlarıyla birlikte sel bölgesi Düzce’ye yardım eli uzattı. Sakarya, Düzce, Kocaeli, Bursa ve İstanbul örgütleri ile kadın kollarının adeta destek çıkarması yaptığı programa CHP Kadın Kolları MYK Genel Başkanı Fatma Köse de katıldı. CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, il yönetimi ve il kadın kollarının da destek verdiği yardım programına, CHP Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın, ilçe yönetimi ile kadın kolu üyeleri de tam kadro katılım gösterdi. Kadın kolu örgütleri, bölgelerinde topladıkları yardım malzemelerini, muhtarlar ve afet kriz masası yetkililerinin de desteğiyle ihtiyaç sahiplerine teslim etti.

 

Ev ev gezildi

 

Düzce ilinin Akçakoca ilçesinde bulunan ve selden büyük ölçüde etkilenen Uğurlu ve Esmahanım köylerine giden CHP’li bayanlar, köy halkına geçmiş olsun dileğinde bulundu. Can kaybı yaşayan ailelere de taziye ziyaretinde bulunan partili bayanlar, ailenin acısına ortak olduklarını belirtti. Yardım programıyla ilgili Karasu Haberleri’ne bilgi veren CHP Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın, “Geçtiğimiz haftalarda meydana gelen afetin sonuçlarını yerinde görünce olayın vahametinin bir kez daha farkına vardık. İki köyde ev ev dolaşarak ihtiyaçları belirledik ve kadın kolu örgütlerimizin getirdikleri yardım malzemelerini bu ailelerimize vererek ihtiyaçlarını gidermeye çalıştık. Destek veren herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Afet, bölgesine, kadın, eli, uzandı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Afet bölgesine kadın eli uzandı
Afet bölgesine kadın eli uzandı
Afet bölgesine kadın eli uzandı
Yorumlar
Haber Yazılımı