Haber Detayı
23 Kasım 2019 - Cumartesi 20:57 Bu haber 4239 kez okundu
 
Altyapı için ne dedi?
Sakaryalı Milli futbolcu Tuncay Şanlı, Karasuspor Sosyal Tesisleri ve altyapısını ziyaret etti. Kulüp Yöneticisi ve Altyapı Sorumlusu Mahmut Hanefi Erdoğdu’nun davetlisi olarak Karasuya gelen Şanlı, altyapı için görüş bildirdi.
SPOR Haberi
Altyapı için ne dedi?

Yönetimin değişmesinin ardından hızla bir ivme yükselten Karasuspor altyapısı, Sakaryalı Milli futbolcu Tuncay Şanlı’nın da dikkatini çekmeyi başardı. Karasuspor Kulüp Yöneticisi ve Altyapı Sorumlusu Mahmut Hanefi Erdoğdu, bir dönem birlikte forma giydiği ünlü futbolcuyu Karasu’ya davet etti. Karasuspor Sosyal Tesisleri ile altyapıda eğitim gören gençleri ziyaret eden Şanlı, sarı-kırmızılı ekibin altyapısına tam not verdi. “Böyle bir akademi kurmak hayalimdi. Forma arkadaşın Mahmut Hanefi Erdoğdu’nun hayalimdeki akademiyi karşıma çıkartması beni çok mutlu etti. Çocuklarımızın hepsi başarılı. Kulüp yöneticilerimize ve bu imkanı veren herkese teşekkür etmek lazım” dedi.

 

Çocuklar, Karasuspor’da değerlenecek

 

Takım arkadaşı Tuncay Şanlı’nın ziyaretinden memnun kaldığını belirten Altyapı Sorumlusu Mahmut Hanefi Erdoğdu ise, “Sakarya’nın ve Türkiye’nin gönlüne taht kurmuş Tuncay Şanlı, çocuklarımıza büyük moral verdi. Kendisine halı sahamızı ve sosyal tesislerimizi gezdirdik. Oldukça başarılı buldu” dedi. “Altyapımızda eğitim gören 2011 yaş grubu 175 gencimiz ile tam bir futbolcu fabrikası kurduk” diyen Erdoğdu, “Tecrübeli hocalarımız gözetiminde 175 gencimiz yetişiyor. Hedefimiz öncelike Karasuspor’u 3.lige çıkartmak. Altyapıdan yetiştirdiğimiz futbolcuları bünyemizde tutmak için 3.lige çıkmamız şart. Yetiştirdiğimiz gençleri, Karasuspor’da tutmak istiyoruz. Büyük takımların alt yapısına verip yok olmalarını istemiyoruz” şeklinde konuştu.

HABER: Cihan Emre

 

 

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu, karasuspor, tuncay şanlı, mahmut hanefi erdoğdu
Yorumlar
Haber Yazılımı