Haber Detayı
04 Aralık 2019 - Çarşamba 12:42 Bu haber 4510 kez okundu
 
Aracınız bu hizmete hayran kalacak!
Karasu’da hizmete giren IPOY’SLIVE Professional Car Care Systems, araç sahiplerinin dikkatini çekmeye başladı. Profesyonel anlamda araç iç ve dış bakım hizmeti veren büyük markanın Karasu bayii Gülay Pişkin, “İlçemizde gelişen hizmet sektörüne öncülük etmeye adayız” dedi.
EKONOMİ Haberi
Aracınız bu hizmete hayran kalacak!

 

Türkiye’de çok sayıda bölge bayii bulunan ve 25 ülkeye ürünlerini ihraç eden oto hizmet markası IPOY’SLIVE Professional Car Care Systems, Karasu’da bölge bayiliği verdi. Karasu Ziraat Odası karşısı, kapalı Pazar yeri arkasında hizmet vermeye başlayan bölge bayii, işletmecisinin bayan olmasıyla da dikkatleri kısa sürede üzerine çekti. Marka sahibi İbrahim Can, açılış öncesi “2000 yılında Almanya’da kurulduk. 2010 yılından beri de Türkiye pazarında profesyonel düzeyde hizmet veriyoruz. Almanya’da üretimini yaptığımız ürünleri Türkiye’de satışa sunarak araç piyasasına büyük bir yenilik getirdik” şeklinde firması hakkında bilgi verdi. “Türkiye’de 11 bölge bayiimiz bulunuyor. Merkezimiz İzmir’de yer alıyor. Ayrıca 450’den fazla ürün satışı yapan ve kullanan bayimiz var. Bu sayının 70’i plaza. Ayrıca 25 ülkeye de ürünlerimizi ihraç ediyoruz” diyen Can, “Karasu’ya açtığımız bölge bayiliği ile Türkiye’de araç sektöründe bayanların da en iyi şekilde hizmet verdiğini kanıtladık. Tüm girişimci bayanlara da bu sektöre davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Profesyonel ekip hizmet verecek

 

IPOY’SLIVE Professional Car Care Systems Karasu Bölge Bayii sahibi Gülay Pişkin ise “Daha önce kendi işletmemiz adı altında hizmet veriyorduk. Fakat Karasulu araç sahiplerinin beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermek ve araç hizmet pazarının gelişmesine öncülük etmek adına Türkiye’nin sayılı büyük araç hizmet markalarından birini Karasu’ya getirdik” ifadelerini kullandı. Pişkin, “IPOY’SLIVE Professional Car Care Systems adı altında araçlarda her türlü yüzeysel bakım, seramik kaplama, pasta cila ve iç detay çalışmaları ile iç dış temizliği en profesyonel şekilde gerçekleştireceğiz” diyerek sözlerini tamamladı. Bayii personeline profesyonel eğitim veren IPOY’SLIVE Professional Car Care Systems uzman eğitmeni Baykal Barış, “15 yıl önce Almanya’dan Türkiye’ye gelerek araç boya koruma sistemleri tecrübemi, kendi ülkemizde uygulamaya koyduk. Şu an büyük bir marka altında Türkiye genel eğitmenliği göreviyle bayilik verdiğimiz işletmelerin ekibine teknik eğitim veriyorum. Karasu’da da bu eğitimi alan personel ile hizmet verilecek. Tüm araç sahipleri güvenle aracını getirebilir” diyerek araç sahiplerine çağrıda bulundu.

 

 

HABER: Nevtan Angün  /  FOTOĞRAFLAR ve KAMERA: Esra Angün

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: ipoyslive, gülay pişkin, ibrahim can, baykal barış, araç bakım
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı