Haber Detayı
07 Aralık 2019 - Cumartesi 13:07 Bu haber 2520 kez okundu
 
Başarının destekçisi olacağız
İYİ Parti Karasu İlçe Teşkilatı Başkanı Bahattin Topal, GİK Üyesi Sultan Neslihan Seven ve partililerle birlikte başarılı öğrencilere bilgisayar desteğinde bulundu.
SİYASET Haberi
Başarının destekçisi olacağız

Karasu’nun çevre mahallelerinde belirlenen öğrencilere yönelik olarak İYİ Partililer tarafından bir destek kampanyası gerçekleştirildi. İYİ Parti Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Sultan Neslihan Seven öncülüğünde gerçekleştirilen destek kampanyası kapsamında Kızılcık Mahallesi’nde eğitim gören başarılı öğrenciler için beş adet bilgisayar bağışlandı. Kızılcık İlkokulu’na hediye edilen bilgisayarların öğrencilerin eğitimi için kullanılacağını belirten İYİ Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Bahattin Topal, partililerle birlikte bilgisayarları öğrencilere teslim etti. Topal, gerçekleşen kampanya hakkında da bilgi verdi.

 

Desteğimiz sürecek

 

Kızılcık Mahallesi’nde eğitim hayatlarına devam eden çalışkan öğrencilerimiz için beş adet bilgisayar hediye ettik. Çalışmalarımız, çeşitli mahallelerde aynı şekilde devam edecek. İYİ Parti Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Sultan Neslihan Seven ve partililerimizle birlikte bu destek çalışmasını yaptık” diyen Başkan Bahattin Topal, “İYİ Parti olarak, eğitime önem veriyoruz ve gençlerimizin, çocuklarımızın geleceğine destek vermekten mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu. Topal, “Kızılcık Mahallesi’ndeki öğrencilerimizin başarılarını takip ediyoruz. Başarılı öğrencilerimize bir destek de biz vermek istedik. İleriki dönemlerde diğer mahallelerimizde de eğitime destek çalışmaları gerçekleştireceğiz” diyerek destek çalışmalarının süreceğini belirtti.

HABER: Nevtan Angün / Fotoğraf: Esra Angün

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Esra Angün
Etiketler: Başarının, destekçisi, olacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı