Haber Detayı
13 Temmuz 2020 - Pazartesi 19:10 Bu haber 1391 kez okundu
 
Basın, ilçemizde görevini layıkıyla yapıyor
Karasu İlçe Milli Eğitim müdürü Çetin Turhan, Medya Karasu’yu ziyaret ederek, Angün, Elmacı ve Medya Karasu ekibi ile ilçe gündemi hakkında kısa süreli sohbette bulundu. Turhan, basının ilçede üstelendiği göreve de değindi.
MAGAZİN Haberi
Basın, ilçemizde görevini layıkıyla yapıyor

KarasuHaberleri.com İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi’nin birleşmesi ile yayın hayatına başlayan Medya Karasu’yu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, kurum temsilcileri Nevtan Angün, Ayşenur Elmacı ve medya ekibi ile Karasu’nun eğitim durumu ve gündem hakkında sohbette bulundu.

 

Turhan, “Karasu, basın açısından şanslı bir ilçe. Yapıcı ve kurumları destekleyici bir basın anlayışına sahip. Basın temsilcilerimiz ile uyumlu çalışmalar yaparak ilçemizde faydalı çalışmalar gerçekleştiriyor ve bunları ilçe halkımıza ulaştırma fırsatı elde ediyoruz. İlçemiz basını, her zaman üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiriyor” dedi.

 

Medya Karasu temsilcileri Nevtan Angün ve Ayşenur Elmacı da Turhan’a ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi ve “İlçe basını olarak biz de Karasu halkından aldığımız güç ile ilçemize faydalı olmak ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemiz kurumlarıyla koordineli çalışmaktan da memnunuz” diyerek görüşlerini belirtti.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: medya karasu, çetin turhan, karasu haberleri, öncü karasu
Yorumlar
Haber Yazılımı