Haber Detayı
18 Aralık 2019 - Çarşamba 15:23 Bu haber 3243 kez okundu
 
Başkanlar bir noktada birleşti
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, ilçedeki siyasi parti ilçe başkanları ile bir araya geldi. Sarı, Karasu’nın menfaatleri için el ele çalışmanın herkesin yararına olacağını söyledi.
SİYASET Haberi
Başkanlar bir noktada birleşti

Karasu’daki siyasi parti ilçe başkanları ile bir araya gelen Belediye Başkanı İshak Sarı, “Siyasi partiler, topluma hizmet etmek için vardır. Gayemiz ortak. Şahsi olmadığı sürece her türlü fikre kapımız açık. Karasu için ne yapılması gerekiyorsa elimizi taşın altına koymaya hazırız. Buradaki arkadaşlarımızın da o şekilde olduğunu biliyorum. Bu birlik ortamının da devamlı olmasını temenni ederim” dedi.

 

Babamızın şirketi değil

 

Karasu Belediyesi’nin ekonomik durumunun pek iç açıcı olmamasına rağmen eldeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek hizmet etmeye çalıştıklarını söyleyen Başkan İshak Sarı, “Eldeki imkânları en iyi şekilde değerlendirmek zorundayız. Personel tasarrufu konusunda da asla adam kayırmacılık yapmadık. Seçimde bize oy veren, ailesi bizim yanımızda olan kişileri bile işten çıkarmak zorunda kaldık. Bundan memnun değiliz. Ancak burası bizim babamızın şirketi değil. Bundan sonra da adil davranmak ve şahsi çıkarlarımızı geri planda bırakmak için gayret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Başkanlar, bir, noktada, birleşti,
Yorumlar
Haber Yazılımı