Haber Detayı
08 Ocak 2020 - Çarşamba 19:13 Bu haber 2250 kez okundu
 
Bir hayal daha gerçekleşiyor
Karasu’da görev yapan Müzik Öğretmeni Mehmet Tahir Gök, bir hayalin daha gerçekleştiğini ve ilk adımın Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Lisesi tarafından atıldığını söyledi.
EĞİTİM Haberi
Bir hayal daha gerçekleşiyor

Görev süresi boyunca Karasu’da profesyonel bir müzik stüdyosunun olması konusunda çaba içerisinde olan Müzik Öğretmeni Mehmet Tahir Gök, “Sonunda hayalimiz gerçek oluyor ve Karasu’muza bir stüdyo kazandırıyoruz” dedi. Her okulda birer profesyonel müzik stüdyosunun bulunması gerekliliğine dikkat çeken Gök, “Müzik sanatı ve diğer sanat çalışmalarının Karasu’da sadece günü kurtarma etkinlikleri olarak ikinci planda kalmasına üzülüyorum. Bunu değiştirmek istiyorum ve bunu da ancak hep birlikte, yöneticilerimizin, velilerimizin, öğretmen arkadaşlarımın desteğiyle başarabileceğimi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

 

Sizin de çorbada tuzunuz olsun

 

Bu konuda ilk adımın Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Hakkı Güven ve ardından Müdür Yardımcısı Adem Arslan tarafından atıldığını dile getiren Mehmet Tahir Gök, “Stüdyonun fiziki yapısını oluşturmaya başladık. Mehmet Zafran’ın önerisiyle yine profesyonel bir radyo stüdyosu ile fotoğraf çekim stüdyosunu da kurmayı hedefliyoruz. Okul müdürümüz kendi evindeki iki enstrümanı okulumuza hediye ederek ilk adımı attı. Sizlerin de evlerinizde atıl durumda bulunan ve öğrencilerimizin kullanabilmesi için okulumuza hediye edebileceğiniz gitar, bağlama, kemençe, org, piyano, darbuka,  keman, ses mikseri, mikrofon hoparlör vb. gibi müzik enstrümanlarınızla müzik sevdalısı gençlerin iyi birer müzisyen olabilmesi için katkılarınızı bekliyoruz” diyerek de çağrıda bulundu.

HABER: Nevtan Angün

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu, mehmet tahir gök, profesyonel stüdyo, şüiaal
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bir hayal daha gerçekleşiyor
Bir hayal daha gerçekleşiyor
Bir hayal daha gerçekleşiyor
Yorumlar
Haber Yazılımı