Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Medya Karasu 660x90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 20:52 Bu haber 3098 kez okundu
 
Birlik mesajını böyle verdiler
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti Karasu İlçe Başkanlığı, Pazartesi günü bir ilki gerçekleştirdi. Karasu Atatürk Bulvarı’nda ortaklaşa gerçekleştirdikleri törenle CHP ve İYİ Parti, millet ittifakının tablosunu bir kez daha gösterdi.
SİYASET Haberi
Birlik mesajını böyle verdiler

CHP ve İYİ Parti Karasu İlçe Başkanlığı tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Karasu Atatürk Bulvarı’nda Atatürk heykeli önünde çelenk töreni düzenlendi. Milli bayramlar ve özel günlerde tek parti olarak çelenk töreni düzenleyen CHP, Pazartesi günü İYİ Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte ilk kez ortaklaşa tören gerçekleştirdi. Birlik ve beraberlik mesajını veren iki parti, ittifakın devam ettiğini bir kez daha gösterdi. Törende CHP İlçe Başkanı Nurhan Aydın ve İYİ Parti İlçe Başkanı Bahattin Topal, Atatürk heykeline çelenklerini bıraktı. Partililerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmeyen Başkan Aydın ve Topal, el ele tutuşarak basına ittifakın pozunu verdi.

 

 

Bayrak tek partimiz

 

Cumhuriyetimizin kuruluş yıl dönümünde gelecek çocuklarımız için daha güzel, özgürce kutlayabileceğimiz nice bayramlar diliyorum” şeklinde sözlerine başlayan CHP İlçe Başkanı Aydın, “Genel Merkezlerimiz nasıl ittifak yaptıysa biz de ilçe teşkilatları olarak ittifakımızı Başkanımız Bahattin Topal ile birlikte koruyoruz. Kendisine ve partililerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi. Bayram kutlamalarının geçmiş dönemlerde daha heyecanlı ve şen bir şekilde geçtiğine değinen Başkan Bahattin Topal ise, “Eskiden biz de çelenk bırakabiliyorduk. Bugün burada protokolden ayrı bir şekilde biz de çelengimizi koyduk. Bu, gurur verici bir durum. Cumhuriyet Bayramı hepimizin bayramı. Aslında diğer partilerle de burada bu görüntüyü vermek isterdik.  Çünkü, bayrak bizim tek partimiz” dedi.

 

HABER: Esra Angün FOTOĞRAF: Nevtan Angün

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Esra Angün
Satılık Daire 665x300
Yorumlar
Haber Yazılımı