Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 22:27 Bu haber 7171 kez okundu
 
Bu daha başlangıç
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, yaptıkları her çalışmada vatandaşların hayatını kolaylaştırmayı amaçladıklarını belirterek, İlçe genelinde hayata geçirilecek ulaşım projeleriyle daha konforlu ve güvenli ulaşım imkânı sağlanacağını kaydetti. Sarı, “İlçemizin bugününe ve yarınlarına değer katacak çalışmalarımızla bu kenti geleceğe hazırlıyoruz. Bu daha başlangıç” dedi.
GÜNDEM Haberi
Bu daha başlangıç

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından, İlçemiz Atatürk Bulvarı girişinden Vatan Caddesi'ne uzanan yol ile bu yolla bağlantılı olarak Belediye binamıza uzanan yol boyunca alt yapı çalışmalarımızı, sıcak asfalt çalışmalarımızı ve bununla birlikte çevre düzenleme hizmetlerimizi tamamladık. Akabinde, söz konusu güzergâhlarda başlattığımız kaldırım çalışmalarımız da büyük çoğunluğunu tamamladık” bilgisi verildi.

 

Çalışmalar sürecek

 

Başkan Sarı, öncelikli hedeflerinin vatandaşların yaşam kalitesinin arttırılması olduğunu belirterek, “İlçemizin bugününe ve yarınlarına değer katacak çalışmalarımızla bu kenti geleceğe hazırlıyoruz. Her çalışmamızda hedefimiz Karasulu hemşerilerimizin yaşam kalitelerini arttırmaktır. Şehir içi ulaşım sorunlarını rahatlatmaya yönelik projelerimiz doğrultusunda da ilçe genelinde trafik yoğunluğunun asgariye indirilmesi amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

 

Yüce’ye teşekkür

 

Başkan İshak Sarı açıklamalarının devamında, “İmkânlarımız doğrultusunda, sınırlarımız içerisinde bulunan 40 mahallemize, eşit koşullarda hizmetlerimizi götüreceğiz. Söz verdiğimiz gibi, Karasu’ya en iyi hizmeti sunup, ilçemizi modern bir kent konumuna getireceğiz. Hayata geçirdiğimiz çalışmalarla halkımız, İlçemizde birçok şeyin değiştiğini görecek. Yapılan çalışmalarda bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ve tüm ekibine özellikle teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

ASFALT ÇALIŞMALARINDAN FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Bu, daha, başlangıç,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bu daha başlangıç
Bu daha başlangıç
Bu daha başlangıç
Bu daha başlangıç
Bu daha başlangıç
Bu daha başlangıç
Yorumlar
Haber Yazılımı