Haber Detayı
13 Şubat 2020 - Perşembe 00:19 Bu haber 1921 kez okundu
 
Bu kampanya kaçmaz: 3 al 2 öde
Karasu’da faaliyet gösteren Karasu Elif Kitabevi, Şubat ayında başlatacağı kampanya ile dikkat çekti. Test kitaplarında “3 al 2 öde” kampanyasını 13 Şubat’ta başlatacak olan kitabevi; roman, hikaye setleri, akıl oyunları ve oyuncak grubunda da dev kampanyayı yürürlüğe koyuyor.
KÜLTÜR Haberi
Bu kampanya kaçmaz: 3 al 2 öde

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi
 

Karasu İnönü İlkokulu yanında hizmet veren Elif Kitabevi, dev bir kampanyayı Karasu halkıyla buluşturuyor. İlçede eğitim ve sanat alanında birçok projeye imza atan Elif Kitabevi, 13 Şubat Perşembe günü başlattığı kampanya ile de dikkatleri üzerine çekti. Romanlarda 4 al 3 öde, test kitaplarında 3 al 2 öde, hikaye setlerinde yüzde 35 indirim, akıl oyunları ve oyuncak grubunda yüzde 25 indirim şeklinde başlattığı kampanya, 16 Şubat Pazar gününe kadar sürecek. “İnsan eğitimle doğmaz ama eğitimle yaşar” diyen Elif Kitabevi İşletmecisi Kamil Köse, “Kitap hayatımızın her anında ve yerinde olmalı. Gördüğüm kadarıyla ilçemizde ne yazık ki okuma oranı düşük” sözlerine yer verdi.

 

 

Çekiliye katıl hediyeyi kap

 

Elif Kitabevi olarak halkı okumaya teşvik etmek amacıyla zaman zaman kampanyalar başlatıp projeler ortaya koyduklarına da değinen Kamil Köse, “Gerçekleştirecek olduğumuz bu kampanya sonunda bir çekiliş düzenliyoruz. Kampanyaya katılarak bizden ürün alan kişiler verdiğimiz kuponlara ismini yazdırıp çekilişe katılıyor. Ardından çekilişte çıkan birinciye 100, ikinciye 75, üçüncüye ise 50 lira hediye çeki veriyoruz. Çekilişe katılanlar, sonuçları @elifkitapkahve instagram hesabından öğrenebilir” ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Esra Angün
Etiketler: Bu, kampanya, kaçmaz:, 3, al, 2, öde,
Yorumlar
Haber Yazılımı