Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
23 Eylül 2019 - Pazartesi 01:02 Bu haber 6678 kez okundu
 
Bu rezalet, Karasu’ya ihanettir
Geçtiğimiz günlerde Sakarya Nehri’ne atılan tavuk leşlerine tepki gösteren esnaf ve vatandaşlar, teknelerle leşleri toplamış ve yetkililere önlem alınması için duyuruda bulunmuştu. Pazar günü ise çok sayıda ölü tavuğun kıyıya vurduğu bardağı taşıran son damla oldu.
SİZDEN GELENLER Haberi
Bu rezalet, Karasu’ya ihanettir

Youtube Kanalı 665x144

Sakarya Nehri kenarındaki tavuk çiftlikleri tarafından çuvallara konularak Sakarya Nehri’ne atıldığı iddia edilen tavuk leşlerine tepki gösteren Karasulu vatandaşlar, teknelerle nehir ve denizdeki leşleri toplamış ve durumu yetkililere bildirmişti. Henüz denetlemelerin başlamadığı bölgedeki çiftliklerden atılan tavuk leşleri ise Pazar günü kıyıya vurdu. Etrafa hastalık ve koku yayan leşleri videoya alan bir vatandaş, duruma tepki gösterdi.

 

 

İlçemize ihanet!

 

Karasu Haberleri ve Karasu Cihan Haber WhatsApp ihbar hattına gelen görüntülerde, tavuk leşlerinin kıyıya vurduğu görülürken videoyu çeken vatandaş ise, “Bu duruma dur denilmiyor, denilemiyor. Burada insanlar yürüyüş yapıyor, çocuklar oyun oynuyor ama karşılaştığımız manzara bu. Şimdi sayı olarak azlar ama kısa süre içerisinde tüm sahili kaplayacaklar. Bu ilçemize ihanettir, bunun artık son bulması gerek” ifadelerini kullandı.

HABER: Cihan Emre

 

 

Siz de haber değeri olduğunu düşündüğünüz fotoğraf ve haberleri WhatsApp ihbar hatlarımıza gönderebilirsiniz.

Karasu Haberleri WhatsApp ihbar hattı: 0542 232 54 54

Karasu Cihan Haber WhatsApp ihbar hattı: 0541 686 14 77

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı