Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Medya Karasu 660x90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 16:18 Bu haber 1106 kez okundu
 
Bu sefer roller değişti
Karasu Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Medya Okur Yazarlığı dersi kapsamında Karasulu basın mensuplarını ağırladı. Bu sefer basın değil, öğrenciler soru yöneltti ve basın temsilcilerini sorularıyla adeta terletti.
MAGAZİN Haberi
Bu sefer roller değişti

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu Gazetesi
Nevtan Angün'ün haberi

 

Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu 8-E sınıfı öğrencileri, Medya Okur Yazarlığı dersi kapsamında Karasu basının yeni basın oluşumu Medya Karasu temsilcilerini ağırladı. Karasu Haberleri imtiyaz sahibi Nevtan Angün, genel yayın yönetmeni Esra Angün ve Öncü Karasu Gazetesi imtiyaz sahibi Ayşenur Elmacı, genç medya temsilcisi adaylarının konuğu oldu. Öğrencilerin meraklı sorularına titizlikle yanıt veren Medya Karasu temsilcileri, Karasu basının çalışmaları hakkında da öğrencilere detaylı bilgi verdi. Okul Müdürü Orhan Bülbül ve Medya Okur Yazarlığı dersi öğretmeni Veysel Mustafa Saka, Medya Karasu temsilcilerine söyleşi boyunca eşlik etti.

 

Gücümüz Karasu halkı

 

Angün ve Elmacı, “Bu güzel söyleşiye konuk olmaktan büyük mutluluk duyduk. Karasu basını, her ne kadar Karasu halkına hizmet ediyorsa da, gücünü ve kaynağını yine Karasu halkından alıyor. Her zaman biz soru sorardık, şimdi soruları yanıtladık. Bizim için ayrı bir deneyim oldu. Genç medya temsilcisi adaylarımıza da derslerinde başarılar dileriz” dedi. Okul Müdürü Orhan Bülbül ise, “Her daim bizim yanımızda olan Karasu basın temsilcilerine teşekkür ederiz. Karasu’da basın ile uyumlu bir şekilde hareket ediyor ve okulumuz bünyesinde gerçekleşen etkinlikleri Karasu’ya ve Karasu dışına duyurabiliyoruz. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı. 8-E sınıfı öğrencileri, tedavi gören Tolga Eray abilerini de unutmadı ve bir mesaj göndererek destek verdi.

 

SÖYLEŞİYE AİT FOTOĞRAFLAR ve VİDEO:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bu sefer roller değişti
Bu sefer roller değişti
Bu sefer roller değişti
Bu sefer roller değişti
Satılık Daire 665x300
Yorumlar
Haber Yazılımı