Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Medya Karasu 660x90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
24 Nisan 2017 - Pazartesi 14:20 Bu haber 2808 kez okundu
 
CHP İlçe Başkanlığı çelenk bıraktı
Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Başkanlığı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Karasu Atatürk Bulvarı’ndaki Atatürk heykeline çelenk bıraktı.
SİYASET Haberi
CHP İlçe Başkanlığı çelenk bıraktı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın ve yönetimi, Karasu Atatürk Bulvarı’ndaki Atatürk heykeline çelenk bıraktı. Çelenk törenin ardından konuşma yapan CHP Karasu İlçe Başkanı Nuran Aydın, “23 Nisan, milletimizin azim ve kararlılığı ile egemenliği eline aldığı gündür. 23 Nisan ülkemizin karanlıktan çıktığı, işgal ve tutsaklık zincirini kırdığı, kendi geleceğini kendi yazmaya başladığı gündür. 23 Nisan milletimizin egemenliğe sahip çıkıp özgür ve bağımsız yaşayacağının müjdesi, birlik ve bütünlüğümüzün teminatı, çocuklarımızın geleceğinin de sigortasıdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

 

“Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kurmaylarının bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ne sonuna kadar sahip çıkacağız” ifadelerini kullanan Aydın, “Ülkemiz zor süreçlerden geçiyor. Tabelalardan TC ibarelerini kaldırdılar, törenleri kaldırdılar, bizleri ötelediler, eğitim sistemini oyuncağa döndürdüler biz sessiz kaldık. Ama artık sessiz kalmayacağız. Cumhuriyet Halk Partisi olarak halkımıza söz veriyoruz son nefesimize dek Cumhuriyetimize sahip çıkacağız. Maalesef insanlar korkuyor. Törene katılan fakat fotoğraf karesine girmekten korkan insanlar için içim yandı. Bizler korkmayacağız, yılmayacağız, yıkılmayacağız. Cumhuriyet Halk Partisi olarak çalışmalara devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: (SK) - Sakarya Kuzey Gazetesi Editör: KarasuHaberleri.com
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CHP İlçe Başkanlığı çelenk bıraktı
CHP İlçe Başkanlığı çelenk bıraktı
CHP İlçe Başkanlığı çelenk bıraktı
Satılık Daire 665x300
Yorumlar
Haber Yazılımı