Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 10:46 Bu haber 3611 kez okundu
 
Çocuklar, bu gösteri sizin için
Şirin Organizasyon tarafından bir çocuk oyunu daha Karasu’da sahneye konulacak. Konferans salonunda Cumartesi günü sahne alacak olan müzikal çocuk tiyatrosu, kostüm ve dekoruyla farklılık oluşturmaya hazırlanıyor.
KÜLTÜR Haberi
Çocuklar, bu gösteri sizin için

Youtube Kanalı 665x144

Gülşen Şirin’in sahibi olduğu Şirin Organizasyon, Karasu’da çocukları kültür ve sanatla buluşturmaya devam etmek adına “Bir Kümes Müzikali” adlı oyun Karasu’da sahne alacak. 12 Ocak Cumartesi günü 11 kişilik dev oyuncu kadrosu, ilgi çeken kostüm ve dekoruyla çocukların karşısına çıkmaya hazırlanan müzikal çocuk tiyatrosu Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Lisesi konferans salonunda sahne alacak. Cumartesi günü saat 13:00 ve 15:00 olmak üzere iki seansta Karasulu minik tiyatro severleri ağırlayacak olan gösterinin biletlerinin Karasu’nun yanı sıra Kocaali’de de satışa çıkartıldığı belirtildi. 

 

Organizasyon sahibi Gülşen Şirin, “Biletlerimiz tükenme noktasına geldi. Yine büyük ilgi gördü, yine unutulmaz bir oyunu Karasu’ya getirdik. Sponsorlarımızın desteğiyle sahne alacak gösteri için tiyatroya bilet alan 20 minik tiyatro severimize sinema bileti de hediye ettik. Bilet desteğiyle çocuklarımızın tiyatro izlemelerine vesile olan gizli kahramanlara ve sponsor olan ilçemiz iş adamı ve firmalarına da çocuklarımızı mutlu ettikleri onlar adına bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi. “Şirin Organizasyon olarak bu muhteşem oyunu Karasu’ya getirmek kolay olmadı” diyen Gülşen Şirin, “Kaçırılmaması gereken oyunlarımızdan biri olan Bir Kümes Müzikali’ne tüm çocuklarımızı ve aileleri bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Yorumlar
Haber Yazılımı