Haber Detayı
22 Haziran 2017 - Perşembe 16:14 Bu haber 4088 kez okundu
 
Çocuklar dikkat!
Karasu Sahil Park’ta bulunan kaydıraklardaki çatlaklar yaralanmaya sebep veriyor. Parkı kullanan çocukların dikkatli olmaları gerekiyor.
SİZDEN GELENLER Haberi
Çocuklar dikkat!

Karasu sahilinde yer alan Sahil Park’ta bulunan oyun gruplarının bazı elemanlarında tahribatlar oluşmaya başladı. Çocukların sıkça kullandığı oyun gruplarından olan kaydırakların birinde oluşan çatlak, buradan kayan çocukları jilet gibi kesecek şekilde tahrip olmuş durumda.

 

Bir takipçimizin gönderdiği fotoğrafta, kaydıraktan hızla kayacak bir çocuğun, durmasının zor olduğu ve bu çatlak nedeniyle yaralanabileceği görülüyor. Takipçimiz, “Belediye yetkililerinin, Sahil Park’ta hergün yüzlerce kez kullanılan oyun gruplarını kontrol etmelerini rica ediyor. Çocuklarımızın güvenle vakit geçirebileceği bu alanların bakımı lütfen yapılsın” diyerek yetkililere sesleniyor.

 

Haber niteliği taşıyan video ve fotoğraflarınızı, sosyal medya hesaplarımızdan mesaj ile veya Karasu Haberleri WhatsApp İhbar Hattı’na gönderebilirsiniz. WhatsApp İhbar Hattı numaralarımız: 0541 686 14 77 ve 0542 232 54 54

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Etiketler: Çocuklar, dikkat!,
Yorumlar
Haber Yazılımı