Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Medya Karasu 660x90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
07 Şubat 2020 - Cuma 18:57 Bu haber 1512 kez okundu
 
Düşünceleriniz bize yol gösterir
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Karasu Meslek Yüksek Okulu (MYO) öğrencileriyle bir araya gelerek yeni dönem açılış programına katıldı.
GÜNDEM Haberi
Düşünceleriniz bize yol gösterir

Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sedat Durmuşkaya, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Mehmet Alper Cantimer, Öğr. Gör. Ali Kırksekiz, Öğretim görevlileri ve öğrencilerle bir araya gelen Başkan İshak Sarı, Sanayiden Turizme, Kültürel yaşamdan ilçeye kazandırılacak sosyal alanlara kadar birçok başlığı öğrencilerle görüştü.

 

Yeni dönemin ilk günü

 

Öğrencilerle birlikte böyle bir programda bir araya gelmenin verimli olduğunu belirten Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sedat Durmuşkaya, “Yeni dönemin ilk gününde Belediye Başkanımız Sayın İshak Sarı okulumuz öğrencileriyle bir araya geldi. Verimli ve güzel bir toplantı olduğu kanaatindeyim. Belediye Başkanımız, öğrencilerimizin sorduğu tüm sorulara samimi ve içtenlikle cevaplar vererek onları bilgilendirdi. Biz, Karasu Meslek Yüksek Okulu idarecileri olarak, okulumuzda okuyan öğrenci kardeşlerimizle birlikte her zaman daha iyi dayanışma içinde olup, birlikte güzel projelere imza atmayı hedefliyoruz. Bu anlamda bize destek olan Karasu Belediye Başkanımız Sayın İshak Sarı’ya özellikle şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

 

En verimli yıllar

 

Öğrencilerin sorularını ve isteklerini tek tek yanıtlayan Belediye Başkanı İshak Sarı, “Siz, ülkemizin yarınlarısınız. Şunu unutmayın ki, öğrencilik yılları en verimli ama en hızlı geçen zamanlardır. Bu zamanlarınızın kıymetini bilin ve en verimli şekilde geçirmeye çalışın. Çünkü öğrencilik yıllarında edinilen tecrübeler hayatınız boyunca sizin faydanıza olacaktır. Biz, Belediye olarak projelerimizi sizin ilgi ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hayata geçirmeye çalışıyoruz. Belediye hizmetlerimizden faydalanın eksik gördüğünüz noktalarda ise her zaman düşüncelerinizi bizlere aktarın. Başarılarla dolu bir hayatınızın olmasını diliyorum” dedi. 

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Düşünceleriniz bize yol gösterir
Düşünceleriniz bize yol gösterir
Düşünceleriniz bize yol gösterir
Satılık Daire 665x300
Yorumlar
Haber Yazılımı