Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 13:42 Bu haber 1944 kez okundu
 
Ekipler tam gün mesai yaptı
Karasu’da Pazar günü etkili olan bir günlük yağış sonrası meydana gelen olumsuz şartlar, belediye ekiplerinin çalışmaları sonucu ortadan kaldırıldı. Ekipler, nöbetleşe olarak kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı.
GÜNDEM Haberi
Ekipler tam gün mesai yaptı

Karasu Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Pazar günü boyunca tuzlama ve kar kürüme çalışmaları yaptı. İlçe merkezindeki caddeler ve kaldırımlarda da kar temizleme çalışmaları gerçekleştirildi. Belediye Başkanı İshak Sarı yaptığı açıklamada, kar yağışının ardından hava sıcaklığının düşmesi üzerine, ilçe merkezi ve merkeze bağlı mahallelerde bulunan yollarda görülen buzlanmaya karşı önlem aldıklarını belirtti.

 

Bir sorun yaşanmadı

 

Başkan Sarı, “Belediyemize bağlı Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçemizin merkezindeki cadde ve sokaklarda, özellikle de eğimli kesimlerde buzlanmaya karşı tedbirler alırken bu kapsamda tuzlama faaliyetlerine hız verdi. Kar yağışı boyunca kapalı yolumuz olmadı. Belediyemizde kurduğumuz ekiplere gelen şikâyet ve talepler doğrultusunda anında hizmet verdik. Ekiplerimiz gün boyunca çalışmalarına devam etti. Bir gün de olsa ilçe merkezinde ve öncesinde çevre mahallelerimize etkili olan kar yağışı sonrası büyük bir sorun yaşanmadı” dedi.

 

ÇALIŞMALARA AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: Ekipler, tam, gün, mesai, yaptı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ekipler tam gün mesai yaptı
Ekipler tam gün mesai yaptı
Ekipler tam gün mesai yaptı
Ekipler tam gün mesai yaptı
Yorumlar
Haber Yazılımı