Haber Detayı
06 Ocak 2020 - Pazartesi 18:11 Bu haber 2809 kez okundu
 
En güzelini hak ediyorlar
Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, sıra asfalt serim çalışmalarının ardından kaldırım yapım çalışmalarına aralık vermeden devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
En güzelini hak ediyorlar

Bu kapsamda Mevlana caddesinden başlatılıp titizlikle tamamlanan kaldırım çalışmasının ardından ikinci etap çalışmalarına geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Merkez Camii önü, 17 Ağustos Caddesi ve Aziziye Mahallesi eski hastane caddesinde kaldırım çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinden yapılan açıklamada, hava koşulları el verdiği süre içerisinde çalışmaların devam edeceğini ve en kısa zamanda tamamlanıp halkın hizmetine sunulacağı belirtildi.

 

Yaya trafiğine kolaylık

 

Yol ve kaldırım çalışmalarıyla yaya trafiğinde kolaylığı artırarak İlçenin yaşam kalitesini ve modernizasyonunu yükseltmeye devam ettiklerini kaydeden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, ilçenin birçok farklı noktasında çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Özellikle ilçemizin genelinde alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarımızda hızlı bir şekilde üst yapı çalışmalarını yapıyoruz. Bu çalışma döneminde birçok noktada kaldırım yenileme ve onarım çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Cennet ilçemiz Karasu ve Karasu halkı hizmetin en güzelini hak ediyor” dedi.

 

ÇALIŞMALARA AİT FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDA:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu, karasu belediyesi, kaldırım, ishak sarı, fen işleri müdürlüğü
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
En güzelini hak ediyorlar
En güzelini hak ediyorlar
En güzelini hak ediyorlar
En güzelini hak ediyorlar
Yorumlar
Haber Yazılımı